| maria11579 a întrebat:

Cine stie de cate ori rade un prost dau funda! Vreau argumentat raspunsul, pentru a evita selectarea unui raspuns corect in necunostinta de cauza. Daca in 2 zile nu primesc niciun raspuns, il voi posta eu.

Răspuns Câştigător
| OliClaudiu a răspuns:

De 3 ori
o data cand rad ceilalti la gluma
a doua oara cand sa prinde de gluma
si a 3 a cand isi da seama cat de prost a fost.

8 răspunsuri:
| dejuke a răspuns:

De 2 ori :
Prima data rade de ce vede, si apoi de ce isi aduce aminte.

| astamikcuochisorycapruy a răspuns:

Chair nu stiu, am 2 pareri dar nu stiu care este cea mai corecta
1:rade de cate ori vrea pentru ca este prost
2:nu rade pentru ca este prost

| wolverine13 a răspuns:

Eu stiam cv de genu: de ce rade un prost de doua ori cand zici un banc? prima data rade cu toata lumea si a doua oare cand ii explici banculwinking

| astamikcuochisorycapruy a răspuns:

Care este de fapt raspunsul?

| PatrickJ a răspuns:

Am 2 variante:
1.Este prost si rade o singura data in viata lui.(adica rade incontinuu)
2.Rade in fiecare secunda din viata lui=> 86400 rasete, zi(X366)=31622400rasete/an
Sa zicem ca traieste doar 60 ani(doar e prost)=>1897344000 rasete/viata.

| cristianfrunza a răspuns:

Cand il aude, cand il spune altei persoane si cand il intelege!
Adica de 3 ori!

| ombladon a răspuns:

Eu stiu de cate ori rade un prost la un banc:
1. Cand il aude.
2. Cand il spune altuia.
3. Cand il intelege. laughing

| maria11579 explică:

Raspunsul era: "Prostul rade de trei ori: o data cand rad ceilalti, o data cand intelege gluma si inca o data, cand isi da seama ca rasese fara sa inteleaga."
Singurul raspuns corect a fost dat de OliClaudiu. Felicitari, OliClaudiu! Ai funda!