| ge0rgianna a întrebat:

Cine stie de unde pot face rost de testele de admitere la UMF Cluj 2010?

6 răspunsuri:
| Florin_3378 a răspuns:

Http://moinesti.olx.ro/......d-51978529 Nu am Gasit de unde sa po-ti descarca Testele de Admitere dar Am gasit de unde poti cumpara o Culegere daca te ajuta

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cel mai bine este sa iei legatura cu cineva care este deja student acolo. La biblioteca facultatii se gasesc in mod sigur aceste teste, iar daca nu, apar cel tarziu in luna martie. Fiecare facultate din tara cu acest profil, are testele sale specifice. Din care se da si examenul de admitere de altfel. Asa ca cel mai bine este sa cumperi aceasta culegere de la sediul facultatii. Acolo vei afla si daca editie pe anul 2009 de exemplu, este valabila si in anul 2010 sau daca s-a modificat. Informatia de la sursa este cea mai sigura. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.umfcluj.ro gaseti toate detaliile idde e ca ele se publica prin luna februarie daca deja nu sunt si aparute :D:D ele costa cam cca 50-60 ron ( chimie si biologie ) bafta la examen
dai anul asta la medicina cluj?

| filipiak a răspuns:

Suna la secretariatul facultatii

| ge0rgianna explică:

Nu...sunt clasa a 11 si m am apucat de acum sa invat pentru ca sunt la stiinte sociale!