| ionut1816 a întrebat:

Cine stie la ce facultati se poate intra doar pe baza de dosar?

6 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Ai bacul?

| ionut1816 explică (pentru awspam):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ionut1816):

Na vezi acum ce facultate alegi si punete pa invatat pentru admitere, daca e medicina e fizica, chimie, biologie daca e mecanica e alta treaba, daca e constructii e alta treaba, e oricum de invatat

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La foarte MULTE rolling on the floor

Tu vrei acum o listă cu facultăţile din toată ţara?

laughing

Îl întrebi pe "unchiul" Google...

| ionut1816 explică (pentru bursuc001):

Daca gaseam pe google ceva concret nu mai intrebam

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru ionut1816):

Măi, tu câţi "12 anişori" ai?

rolling on the floor

Nici măcar NU ai precizat în ce localitate vrei să găseşti o facultate!

Tu crezi că găseşti vreun tâmpit care să-ţi facă o listă cu facultăţile din toată ţara?
Să fim serioşi!

O seară frumoasă.