| queeny a întrebat:

[clasa a 8-a] Cum a fost testare nationala la limba romana? Vi s-a parut greu? Ce subiecte au fost? La ce nota sperati? La mate oare va fi si mai greu?

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam da daca nbu inveti

| izziexploziva a răspuns:

Nu a fost prea greu

| izziexploziva a răspuns:

A fost simpla.

| claudia_6144 a răspuns:

Nu stiu urmeaza sa dau peste cateva luni si mi-e frica, cand ma cand ma gandesc ce ma asteapta!crying((((

| georgesura a răspuns:

Ceao,eu nu am dat testarile nationale, acum am trecut clasa 8, dc ma poate ajuta cineva sa imi dea site-uri cu teste nationale sunt pregatit pentru orice raspunsbig grin.va astept