| Natassha a întrebat:

Hi.
Cum vi s-a parut la testare, la romana, azi? Greu, usor, ...Impresii.
love struck
Eu abia asteptam sa se termine. Mai e si la mate...

10 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Am facut tot dar mi'e frica la compuneri :-s oricum am invatat toata literatura degeaba oh go on

| Ea12345 a răspuns:

Mi s-a parit destul de bine, am insa emotii la partea I, subiectul4. Sper sa mi se puncteze...
Asa e, urmeaza la mate, eu mai am si teza la mte...sad
Trecem noi cu bine peste toate!winking

| Derye a răspuns:

Relativ usor! In 20 de minute trecusem la B de la Subiectul II!
Acuma...nah, sper sa fi facut bine compunerile. Sunt cam bata la ele...

| larisa_6959 a răspuns:

Pai a fost destul de usoara, mult mai usoara decat ma asteptam. Am facut bine tot, insa compunerile nu stiu daca le-am nimerit.Mai e aia la mate... De abia astept sa scap.

| Aicilef a răspuns:

Nu a fost prea simplu.La mate sper sa fie usor. mie imi e cam frica la mate. App:BAFTA!happy

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

A fost destul de usor
happy
ma asteptam sa fie mai greu
batting eyelashes
acum mai avem la matestraight face
pfff...
ala cred ca o sa fie mai greu pentru mintea mealaughing

| Lyss . a răspuns:

A fost usor. La literatura nu am invatat prea mult, pentru ca am zis ca nu are rost. De obicei, inainte de teze invatam de pe net, bine, iar cand era sa scriu, scriam tot ce stiam din clasa. Deci nu am mai vazut rostul.
Nu sunt sigura ca am facut prea bine la subiectul 1 punctul B. In rest am facut. Ma asteptam totusi sa fie mai multa gramatica.
La mate imi e frica. La romana n-am avut niciun stres, pentru ca in general ma pricep la romana, dar la mate sunt chiar bata.

| Evaa a răspuns:

Mie personal, mi s-a parut simplu. Ma asteptam la ceva mult mai greu, ma refer la literatura. La gramatica am facut totul bine (cred).
Mai avem si matematica si gata big grin

| BabyDoll a răspuns:

Simplu happy
Am emotii la mate straight face

| LorReen a răspuns:

SIncer nu a fost chiar asa de greu cum ma asteptam. M-am descurcat, cred euhee hee Ne-au dat explicatie de titlu si opinie. Deci am invatat toata literatura si pentru ce thinking pentru nimic:-( uuff. Da` lasaoh go on ca am trecut si peste astawinking acum sa asteptam rezultatele(sper sa nu fie dezastruoase:-ss) si la mate.
Sper sa trec cu briowinking