| AvalohAlyn a întrebat:

Cum a murit Hitler pana la urma? A fost ucis (de catre cine?)sau s-a sinucis?

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Cei de la History Channel au descoperit ca martorii care au sustinut ca au auzit impuscatura cand s-a sinucis au mintit, deoarece nu se putea auzi din cauza generatoarelor. La fel, craniul gasit nu apartinea lui, ci unei femei! Se stie ca avea si o sosie, ceva mai mica decat el cu vreo 2-3 cm. Poate aia s-a sinucis, iar el a plecat undeva sa scape de razboi. In orice caz, pana in ziua de azi a murit oricum happy

33 răspunsuri:
| Lawrence_Jhony_1991 a răspuns:

Stiti cum a murit Hitler
A facut infarct cand a vazut factura de la gaz.