| calinsimo a întrebat:

Cum este la corigenta?

5 răspunsuri:
| Alexycys2000 a răspuns:

Daca media generala la un obiect este mai mica de 5, ramai corigent, adica trebuie sa dai un test dupa vacanta de vara. Daca nu il treci ramai repetent.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Este foarte mişto. Imaginează-ţi că mergi la o olimpiadă în vară laughing

| Dariusuu a răspuns:

Mult stres, fără chef și ai da totul ca să treci.

Nu-i doresc la nimeni asta, învață să nu ajungi la corigență.
După ce dai în scris ai ocazia să faci și oral, nu e destul atât.

Succes.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

E super, ai impresia ca poti sa faci orice. Te apuca un sentiment de a schimba lumea.

| noob a răspuns:

Acum e cald.