| StevieGerrard a întrebat:

Cum pot pune pe o pagina "WordPad" poze/imagini?!

4 răspunsuri:
| MadaliciuXoxo a răspuns:

Dai copy la imagine iar apoi paste pe word in orice loc vreihappyfunda?:Xplspuppy dog eyes

| anamariaF a răspuns:

Pai dai mai intai copy la imaginea/poza pe care vrei sa o pui
apoi mergi in document si undeva mai sus scrie edit si dai clik si apare paste si asa e tot happy

| StevieGerrard explică:

Aa, exact laughing.am incercat toate metodele mai putin copy/paste rolling eyes. Multumesc pentru raspunsuri. Ambele raspunsuri sunt bune, nu vreau sa discriminez si sa dau funda doar unuia. O zi buna! :*

| bgd007 a răspuns:

Mie nu-mi merge sa pun o img in WordPad
am incercat cum spuneti voi si imi artata doar numele pozei