| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa invat cuvinte in engleza cat mai usor(fara de a ma uita la filme sau de a asculta muzica in engleza, ca fac asta demult si nu s-a intamplat nimicstraight face)? va raman recunoscatoare

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mami

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa inveti engleza intra pe internet si scrie,, engleza online" si sa vezi ca vei invata in 2 zile engleza.
Ei sper ca am putut sa-ti fiu de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa invat din filme sau muzica ce fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe internet cuvinte in engleza si asa iti va veni mai usor, Crede-ma ca asa fac si eu acum...

| Angelina0101 a răspuns:

Cursuri
cea mai buna solutie

| cristiancc_5409 a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuie sa inveti cuvintele separat, incearca sa inveti cate o expresie sau 2 pe zi.Asa vei intelege si sensul corect.
Uite ai aici si pronuntie si scris.Succes
http://www.engleza.biz

| simonik a răspuns:

Da