| alexxi a întrebat:

Cum sa fac scheme pe fifa 07

Răspuns Câştigător
| lexony a răspuns:

Pai daca vrei sa faci scheme pe fifa 07 trebuie sa apesi ''Shift'', ''c'', ca sa dai lob' apesi ''zd'', si pentru o minge care sa ia mare efect apesi ''qd''. Cam atat.

33 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

In mare parte din sageti, dar poti incerca cu butoanele C si X.

| zalisa a răspuns:

Apesi pe butoanerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu+c; s+c; d+c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata

| DutzuRazor a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce am raspuns acum la comentariul tau? Pai in momentul in care vad analfabeti pe internet tin sa ii corectez.
1."mata" se scrie mama ta.
2. Ai vrut sa scrii mata adica pisica sau ai vrut sa zici de mama cuiva?
3. Nu iti mai exprima niciodata frustrarile pe internet deoarece avem destui anlfabeti in viata reala nu ne mai trebuie si in cea virtuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai Q+W+D sut cu latu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi
scriemi si mie mai multe scheme pentru fifa 08 te rog frumos
\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti apasat pe shift si pe sageti si vezi ce iesehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa apesi shift pentru bicicleta si qd pentru lob

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa shift si ai sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti cam mic? nu o sa intelegi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu daca im zici si mie la fifa 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi c si o sageata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai apasa si tu pe acolo toate butoanele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shift+sus+dreapta=braziliana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combini shift cu sagetutele si iti ies big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe shift si faci bicicleta da ca sti ce e aia...pe Q D dai cu latu sau cu efect mai pe intelesu tau... p C faci dribling(daca vrei apesi si pe sageata stanga sau dreapta) si cu portaru iesi pe W e de ajuns pentru tine?rolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rabona-Shift+stanga+dreapta+A daca afli cum s e face foarfeca pe spate spune-mi si mie ca

| xXxRafyxXx a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa faci foarfeca pe spate pur si simplu dai o centrare si dai "D", dar trebuie sa stii intre timp cand sa dai pe D ca cateodata o mai face diferit, o data pe spate o data pe lateral...vezi tu cum iti iesewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexxi nu stiu cum se fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiti cam nimic secretele si schemele nu se spun happy sad (LoL)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt expert te ajut eu lob=cu+d pase la intalnire=w sut plasat=z+D

| ReDoNe2910 a răspuns:

Apesi a+s

| eu112 a răspuns:

Shift+a+sageata dreapta=sut din intoarcere
shift+2xdreapta=bicicleta
shift+sus+jos+sus+jos=fenta
d+s+sus=simulezi sutul pe poarta
q+d=scarita
shift+stanga+jos+dreapta=pirueta

| Camelya_Pasca_1990 a răspuns:

D-c,s-c,a-c,q-d,c-d,z-d,sift-c, q-wd-

| urechedezahar a răspuns:

Incearca shift combinat cu sagetile big grin

| xXxRafyxXx a răspuns:

1.Rotire la 360 grade=shift+stanga+sus+dreapta(sageata dreapta se tine apasat la final).2.Virgulita=shift+dreapta+2x sus(sau jos)(sageata dreapta se tine mereu apasat).3.C.Ronaldo bicicleta=shift+dreapta+2x sus(sau jos)(sageata dreapta se tine mereu apasat).4.Simulare sut(fenta de sut)=D+S sau A+S cum vr tu.5.Lasa mingea printre picioare=Z+C(asta o poti face cand ii pasezi la coechipier daca nu merge mai incerci, sigur reusesti).6. Centrare cu piciorul pe la spate=stanga+A(ii greu, dar inveti).7.Ridicare minge=stanga+dreapta+stanga.8. Duble=ridici mingea(schema nr.7)dupa care apesi dreapta si stanga(merge si cand sare mingea, dar apesi in partea opusa a sagetii).9.Dat mingea peste cap=cand mingea sare apesi sageata dreapta si sageata stanga.10.Rabona=shift+stanga+dreapta+A(nu reusesti mereu).11.Braziliana=shift+stanga+sus+dreapta(nu reusesti mereu).12. Driblingul unic al lui C.Ronaldo=shift+E+jos(in acelasi timp, daca reusesti).In primul rand trebuie sa stii in ce timp sa le faci si unde trebuie sa le faci, ca altfel nu iti merge prea bine.BAFTA!

| xXxRafyxXx a răspuns:

Daca vr sa faci si foarfeca dai o centrare(daca stii pe A) si dai pe"D" si iti iese dar cateodata iti iasa diferit...dar inveti cu timpulwinking

| flavius_2937 a răspuns:

Eu stiu ca petru efect apesi pe e si din sageti alegi cum sa ia efect

| Fcsb_Alex_1990 a răspuns:

Daca vrei sa faci braziliana apesi shift sageata de sus stanga si dreapta raboona si multe altele dupa shift si a si z se face rabona se face usor dar daca vrei sa dai lob dai d si q sut din prima pe D SI C DACA VREI SA ITI MAI SPUN MAI INTREABAMA SI O SA ITI RASPUND