| Asasinnnn a întrebat:

Scheme pentru fifa 2008? fundawinkingwinking

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Directia de alergare este de la STANGA SPRE DREAPTA : ----------->

1. 360 ( merge cu toti juktori cu skill peste 89... km asa) Shift + ( --> se tine apasat la final)

2. Braziliana : jos ( --> se tine apasat la final)

3.Virgulitza (elastico) Shift + --> + 2x sus ( sau jos - depinde cu pe piceor vrei sa o faci-). ( --> se tine mereu apasat... ca sa alerge)

4. Cristiano Ronaldo -| Bicicleta |- Shift + --> + 2x sus ( sau jos - depinde cu pe piceor vrei sa o faci-). ( --> se tine mereu apasat... ca sa alerge)

5. Simulare Sut : D+S

6. Lasa mingea printre piceoare Z+C

7. Centrare cu piceorul pe la spate + ( --> se tine apasat la final )

9. Duble : Ridici mingea ( schema nr. 8 ) dupa care apesi --> si si