| AlexDorinel a întrebat:

Cum vor fi notele de la evaluarea nationala fata de cele de anul trecut?

Anu trecut s-a mai învățat cum s-a învățat, a fost doar 3 luni scoala online și a fost carantina, copiii au stat în casa și au mai învățat

Anu asta s-a făcut scoala online din noiembrie pana în februarie (asta în cazul fericit în care o localitate nu a trecut de incidenta 1/1000).

Sigur și subiectele vor fi mai ușoare.

Cred ca doar 60-70% vor lua peste 5.

40 răspunsuri:
| Mlarisa58 a răspuns (pentru Mosotti):

Ce spui tu presupune foarte multe riscuri, întradevăr asta trebuie făcut, dar avem nevoie de sprijin ca să demarăm așa ceva, pentru că nu ne ascultă nimeni pe noi, simplii cetățeni. Si sprijinul înseamnă mult mai multe persoane, câți nu au ieșit în stradă și nu s-a întâmplat nimic. Îi doare pe ei undeva că sunt 1000 sau 10000 de persoane în fața guvernului care strigă JOS CORUPȚIA. Nu știu exact cum a fost treaba cu Ceaușescu și cum a fost dat jos, dar ca să dăm jos oamenii corupți din guvern avem nevoie de o nouă revoluție și asta este riscant, nu ști ce se poate întâmpla. Ajungem într-o dictatură militară, mai rău ca în comunism pentru a schimba ceva și asta ar face rău României cred, pe plan economic. Nu mă pricep prea bine la politică pentru că am 16 ani, dar stiu sigur că ceva trebuie făcut. Mi-ar place să dezbatem mai mult acest subiect și să găsim rezolvări. Se poate să vorbim în privat? Acesta este emailul meu: marialarisa558@gmail.com

| Mosotti a răspuns (pentru Mlarisa58):

Ti-am dat mail acum 21 iunie ora 00, 05.

| Mlarisa58 a răspuns (pentru Mosotti):

V-am răspuns.

| Mosotti a răspuns (pentru Mlarisa58):

Da, vorbim acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru AlexDorinel):

și a trecut un an... cum fu?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Ce notă ai luat doctore (asta inseamnă "cum fu")?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Ce-ai făcut Dorinel mamă de te-au avertizat?