| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Daca un coleg are nota la purtare scazuta la 8 va mai trece clasa?

Răspuns Câştigător
| adryanna_3884 a răspuns:

Dap trece clasa dar o s il afecteze mai tarziu cand va vrea s intre l institutii militare

40 răspunsuri:
| lolitagirl a răspuns:

Trece clasaaaa :X

| myhay144 a răspuns:

Pe un semestru am impresia ca poate sa aiba si 2 ca tot trece daca are 10 pe al 2lea semestru ca iese media 6! dar da o sa il afeceteze daca vrea sa dea la politie.etc

| pisioi a răspuns:

Da. trece clasa.:p dac ai nota la purtare la 6 sau 5 atunci nu mai trece clasa:p

| sHaNd0r1c4 a răspuns:

Normal!

| Quiss a răspuns:

Da, sigur ca va trece clasa.

| Petronela a răspuns:

Da

| Kate21 a răspuns:

Mai trece

| irinucuta a răspuns:

Da va trece calsa nu o treci daca ai menia la purtare mai mica de 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal

| LoveMe a răspuns:

Da desigur ca trece
tongue

un coleg de`al meu a avut pe sem 1 nota 4 la purtare si acum va trece cu noi in a 8 a