| iuliana1998 a întrebat:

Dati mi si mie un model de teza la romana clasa 6 semestrul 1 va rog din suflet

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce un singur model, cand ai mii de modele :))
http://www.didactic.ro/......-6-a/teste

succes
funda? :o3

| DdDiX a răspuns:

Intra si u pe www.didactic.ro si gasesti dea modele de teze pentru toate clasele bafta...

| Wehrmacht a răspuns:

Mie mi-a dat stiu ca suna prostesc dar: despartire in silaba 3 cuvinte sa scriu cum sau format 3 cuvinte, ne-a dat un fragment si sa scriu ce mod de expunere e cel mai folosit, rezumatul la Sobieski si Romanii si am uitat ce mia mai dat... dar depinde ce profa ai...

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Shodow100, nu suna prostesc de loc. Acelasi lucruri am primit si noi.