| iuliana1998 a întrebat:

Dati mi si mie un model de teza la romana clasa 6 a semestrul 1 va rog din suflet?

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

N-ai stiut sa deschizi doar fisierul?! Dai clic pe "descarcati fisierul" (sus in dreapta pe verde) si apoi pe open sau save(ti-l salveaza pe desktop sau unde vrei tu)!

| A12NDRA a răspuns:

Depinde cand dai teza, pentru ca eu dau miercuri, daca o dai mai tarziu de miercuri ti--o dau cu placere exact cum o sa mi-o dea profesoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca e prea tarziu acum.asa-i?

| iuliana1998 explică:

Eu dau teza maine MARTI am dat pe didactic ro dar nu am gasit model acolo unde mi ai dat tu