| anonim_4396 a întrebat:

De ce poate sa mearga o musca pe tavan? :v

5 răspunsuri:
| ElizabethŞIatat a răspuns:

Intrebarea asta seamna de parca cineva te-ar intreba: "Păi şi tu de ce ai degete?"

| JasemineCristina a răspuns:

Pentru ca o musca e ca un paiajan:
-au picioare si maini

| Ciumica a răspuns (pentru ElizabethŞIatat):

Iar raspunsul este : "Ca sa merg pe tavan" happy, dar este o glumawinking

| MitroAlex94 a răspuns:

Pentu ca pe picioare are niste perisori foarte mici cu care se poate agata de rugozitati foarte fine(chiar daca nu le vezi cu ochul liber)

| Ciumica a răspuns (pentru MitroAlex94):

Acesta este raspunsul. Doream sa il pun, dar am vrut sa ii las pe ceilalti sa descopere, deoarece era prea usor si poate faceam haz de unele comentarii. happy