| razvannnfcs a întrebat:

Deci, săptămâna viitoare o să merg să mă înscriu la facultate. la "Universitatea Transilvania din Braşov" mai exact. Bun. de la această universitate, eu vreau să urmez "Facultatea de Ştiinţe Economice" cu specializarea pe Marketing (sper că se înţelege ce vreau să spun).
Ce vreau eu să ştiu. unde va trebui să merg să-mi depun dosarul : la sediul Univ. Transilvania sau la sediul Facultăţii de Ştiinţe Economice? Pentru că acestea sunt în legătură, dar văd că fiecare are câte o adresă.
Eu nu sunt din Braşov, nu prea cunosc cum stă treaba pe acolo şi nici nu-mi permit să bat KM degeaba pe drum.
Rog să-mi răspundă persoanele care au habar de aşa ceva. pe kinderi şi asasinii limbii române îi rog să se abţină happy.
Merci!

Răspuns Câştigător
| cretz a răspuns:

Buna... dosarele se depun pe colinda facultatii, cel mai probabil intr-un amfiteatru pentru ca vor fi multi ei care isi vor baga dosarul acolo. Unde tu trebuie sa ajungi este pe Colina Universitatii, si de acolo vei gasi indicatii. Daca mai ai intrebari legate de admitere, cu placere iti raspund. Si eu sunt la ase, dar finante bancihappy