| DomnulMuratura99 a întrebat:

Exista vreun site sau aplicatie ceva care sa ma ajute sa invat engleza usor si repede? la scoala nu invat nimic

12 răspunsuri:
| gamersamp12 a răspuns:

Sincer eu am invatat mai mult din jocuri video si filme, incearca sa te uiti la filme cu subtitrare in romana si sa mai repeti din ce auzi...
Programe si din astea sunt o prostie am incercat si eu. Nu functioneaza...

| Asli1998 a răspuns:

Da, se numeste Duolingo, pe mine m-a ajutat foarte mult.

| crybaby220 a răspuns:

Duolingo

| Cybe3r a răspuns:

Duolingo.

| crisss47844 a răspuns:

Duolingo este o aplicatie cu care inveti engleza treptat de la nimic vei deveni expert.

| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Da rxista o aplicatie foarte buna se numeste duolingo si te ia de la zero adica ca si cand nu ai sti engleza de loc

| NumeUtilizatorUtilizator2019 a răspuns:

Exista o aplicatie foarte buna, pefrecta pentru orice limba. Se numeste Duolingo si este gratuita si pe Android si pe iphone. Bafta!

| BlackRose03 a răspuns:

Incearca Duolingo.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Duolingo

| Husky234 a răspuns:

Încearcă aplicația "Duolingo" e foarte buna

| Canndii a răspuns:

Duolingo.

| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Poti descarca aplicatia DUOLNGO sau "Learn english"