| DeCeMaiContează a întrebat:

Hei! Maine am simulare pentru bac si as dori sa stiu daca subiectele se rezolva in ce ordine vrem noi sau strict in ordinea de pe foi. Profa de istorie ne-a spus ca trebuie in ordinea de pe foaie, dar cea de TIC si parintii mi-au spus ca pot rezolva in ce ordine vreau. Cum se face pana la urma?

2 răspunsuri:
| HerloAntonio a răspuns:

Nu exista o ordine impusa. Se scrie numărul punctului de rezolvat și se tratează

| Anna0111 a răspuns:

Noua ne-a zis diriga o chestie, cică e obositor pentru profii care corectează sa verifice subiectele dacă nu sunt in ordine pentru ca ei se vor uita pe un barem și asa sunt nevoiți sa-ți caute tie subiectele in ordine. In modul asta sunt sanse sa îți scadă putin mai mult și de aia se zice ca de ex dacă stii la exercițiul 1 și pe 2 nu îl stii (totusi sa scrii ceva pentru ca pentru încercare primesti 1pct) lasi liber la ex 2 și treci la 3.