| AnnaDee a întrebat:

Am o intrebare, legata de transfer la alt liceu. Daca eu o sa fiu pe filologie intensiv engleza si vreau sa ma mut la alt liceu, dar cu filo bilingv engleza, dau examene de diferenta? Daca da, la ce materii? Daca nu, cum voi intra la liceul dorit?
Multumesc!

1 răspuns:
| lavi2864 a răspuns:

Mergi cu o cerere la directorul liceului respectiv si mai departe iti va spune el ce sa faci. Anul acesta nu stiu sigur daca se mai dau examene de diferenta dar anul trecut s-au dat la latina, engleza, romana si parca istorie dar nu sunt sigura!happy