| miha90z a întrebat:

Hello! Am si eu o intreabare. poti sa faci modulul psihopedagogic chiar daca nu ai facultate?

5 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Eu stiu ca da. Il faci la o post-liceala sau la un colegiu. Dar trebuie platit parca daca nu esti la faculta.

| Niki9 a răspuns:

Trebuie platit. Este in jur de 6 mil.

| consp1r4cy a răspuns:

Nu ...nu poti! Poti sa te informezi aici:
-> http://www.monitorulexpres.ro/? mod=monitorulexpres&p=eveniment&s_id=84823&a=citeste

| mixxjim a răspuns:

Ce vrei sa faci cu el? daca esti acceptata ca suplinitor doar cu un liceu oarecare iti dai seama ca nu le pasa de modulul asta. asta se face doar in liceele pedagogice sau facultati. poti sa mergi la curs la o facultate doar sa stai in sala sa auzi ce se preda, dar nu poti obtine calificare/diploma. cine ti-a spus ca se poate face si cat costa poate-ti spune si unde, macar sa ajute pina la capat happy