| Aednaxela2233 a întrebat:

Imi puteti povesti cine e Teresa Fidalgo? Cand caut pe internet vad numai fraze in engleza si nu inteleg.

Răspuns Câştigător
| Kooyu_Bogdy_1995 a răspuns:

N-are cum sa doarma cu atatia oameni laughing o fi cu^va de face asta laughing)

60 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Eh...porcarii.Am primit pe messenger asta: buna sunt TERESA FIGAGLO azi implinesc 27 de ani de cand am murit. Daca nu trimiti acest sms la alte 20 de persoane o sa dorm cu tine mereu si daca nu crezi du-te pe google si scrie TERESA FIDALGO, o fata nu a bagat in seama acest mesaj si dupa 20 de zile i-a murit mama.ITI CONVINE SA TRIMITI ACEST MESAJ.Se spune ca a fost ucisa in padure cand filma.

| ilcmty a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Si eu am primit asta! E ceva sa ma ingrijorez? Tu ai trimis asta la 20 de persoane? eu una nu.

| andr3y999 a răspuns:

laughing va uitati prea mult la desene

| Dahliaa a răspuns:

Buna! Teresa Fidalgo era o fata care a fost ucisa in padure cred...Acuma, se zice ca ea este o fantoma si a provocat un accident de masina.

| Sucu_Diana_1992 a răspuns:

Si eu am primit acest mesaj pe facebook si ma dispera oamenii astia care nu au ce face!

| ilcmty a răspuns (pentru Sucu_Diana_1992):

Tu ai trimis la 20 de persoane mesajul asta?

| MausYo a răspuns:

Da stiu si eu am primit acelasi lucru eu cred ca astia care au facut SMS astea vor sa le dam bbani trimitandule mai departe

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru ilcmty):

Eu nu am trimis PORCARIA asta.Nu este adevarat.Nu trebuie sa te ingrijorezi.Trebuie sa ne vedem de treaba si sa ignoram astfel de mesaje.

| ilcmty a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Oricum am dormit singura fara ea laughing

| Erika997 a răspuns:

Draga, Aednaxela2233,
Aceasta Teresa Fildago, a fost o fata ca si noi care se pare ca a murit intr-un accident cu maisina, sau a fost ucisa in padure, in timpul unei filmari despre fantome, sau asa ceva...Nu iti fa griji, nu exista...E o nimica toata.

| Erika997 a răspuns (pentru ilcmty):

Nu iti fa griji, nu exista!

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru ilcmty):

laughing

| EllaElly123 a răspuns:

Daca crezi cu adevarat in Dumnezeu, nu ar trebui sa te ingrijoreze mesajul ala.Din cauza unui mesaj sa mori, hmm ..ciudat! Oricum, cum poate aceasta fata sa doarma cu atatia oameni deodata?laughing Sunt tare curioasa.

| ilcmty a răspuns (pentru EllaElly123):

Chiar la asta ma gadeam! Cum sa doarma cu atatia oameni! laughing

| GeorgeX1999 a răspuns (pentru ilcmty):

Nu cred a ar trebui sa te ingrijorezi pntru ca aesta nu e singurul mesaj de acest gen... si toate se termina in aceeasi fraza. daca nu trimiti acest mesaj la N persoane te voi ucide, vei muri. dei asta nu cred ca e adevarata

| sergiu1234 a răspuns:

Nici eu nu cred in asa ceva. Am mai primit multe mesaje de acest gen. SA NU CREDETI IN ASA CEVA!

| SebySebyy a răspuns:

Eu am trimis doar la doua persoane

| crabscore21 a răspuns:

Prostii,fantome nu exista.

| Junior_Maguu_1996 a răspuns:

Frate, in mesaje are si numele gresit, sunt doua variante de raspuns, intre teresa fidalgo sau teresa figaglo. straight face Nu mai credeti toate prostiile astea.

| ByankaPityka a răspuns:

99,9% mi-e frica de asta

| Seamaleana a răspuns:

Am primit si eu asta dar nu cred prostii!

| Marie_Roze_1990 a răspuns:

Si eu l-am primit.Dar ce ma intreb eu oare unde are ea internet in rai sau in iad? kiss

| Aednaxela2233 explică (pentru ilcmty):

Nici eu.

| dragonneil a răspuns:

De unde stim ca e adevarata faza cu fata aceasta

| sandor212 a răspuns:

Eu nu cred ce spuneti eu chiar cred ca e adevarat ca am vazut-o azinoapte si chiar nu va cred eu va spun e real eu am si trimis mesajele dar pe yahoo normal happy

| Mintoiu_Valentina_1993 a răspuns:

Si eu am primit asta dar lama trimis la toata lista petru ca miera putin frica sa nu il trimit

| EllaElly123 a răspuns:

App. cred ca daca ar fi toate mesajele astea adevarate, eu as fi murit de vreo 97 de ori. laughing

| Mastacan_David_1986 a răspuns:

Am primit mesajul dar ma mir ce telefon are teresa fidalgo da sigur cum dracu sa se culce cu atatia si pe bune telefon in rai sau in iad fititi seriosi

| ilcmty a răspuns:

Nu mai spune...laughing)))))))) si tu vrei sa te cred...sigur nu a fost ursuletul tau cu care dormi.Ai visat urat si ai crezut ca e Terresa Fidaglo.

| Costache_Ionut_1991 a răspuns:

Nici nu stiu ce sa mai cred da daca vreti adevaru ma gasiti pe mess ionut_boss374