| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

In ce dată se vor afișa rezultatele de la simularile la limba și literatura română (clasa 12?)

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În 18/19 dec 2018.
Data limită ar fi 18 decembrie, când coordonatorii catedrelor de limba si literatura română trebuie să trimită pe adresa inspectoratului școlar rezultatele.

| sierra1 a răspuns:

Mai nou nu se afișează, se comunică personal, să nu se rușineze unii față de ceilalți

| elcosmin a răspuns:

Simularea asta e pusa ca bata in balta. In loc sa ne-o dea in ianuarie cand aveam si noi timp sa invatam, ne-o pune in perioada cu teze si teste. Bulangii