| CassieFox a întrebat:

Cand si pe ce site se vor afisa rezultatele la Olimpiada de Limba,Comunicare si Literatura Romana,etapa judeteana, judetul Dolj?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Olimpiada a fost ieri, deci, rezultatele se vor afişa de azi sau chiar de luni încolo :)

Rezultatele ar TREBUI publicate pe site-ul Inspectoratului Şcolar Dolj :
http://www.isj.dj.edu.ro/ - site care NU funcţionează =))

Deci, cel mai probabil, NU le vei găsi pe net, ci DOAR afişate pe paginile web a centrelor în care s-a organizat olimpiada ( sau afişate la avizierele şcolilor respective )...

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Incearca sa mergi la institutia la care la ai dat olimpiada. De regula acolo se afiseaza. Iar corectarea nu ar trebui sa dureze mai mult de 2 zile. Intreaba si profesrul de specialitate.