| drivesimulator a întrebat:

La romana pentru bac avem ambele volume de la Morometii sau doar primul volum?

8 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Din nefericire ambele volume sad

| BuLaNNNeL a răspuns:

Stați cuminți pică O scrisoare pierduta laughing))

| 141414 a răspuns:

La uman, ambele, la real si tehnologic, doar primul.

| 141414 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

De unde stii? Am mai auzit asta si la altii, care "presimt". Devine dubios. Incep sa ma simt ciudat ca invat. laughing

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru 141414):

Am relatii pana la Minister laughing) asculta ce zice fratele tau.

| AFR81 a răspuns:

Primul volum este de ajuns. Daca iti permite timpul, il poti citi si pe al doilea pentru ca te va ajuta, dar esential este sa il stii bine pe primul.

| 141414 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Oh sper sa aiba dreptate fratele, dar sa nu mai spui asta niciodata, nu suna prea safe

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru 141414):

Gata cu fotosinteza, treci si învață cât mai este timp laughing Oricum nu pică române cred.