| Alasingur a întrebat:

Prin ce zone din Romania ma pot duce cu detectorul meu de metale ca sa gasesc artefacte din Al Doilea Razboi Mondial?

2 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Pe la unguri in ardeal unde nu se da painea la romani daca nu o cer in mag-iar no

| Bizon95 a răspuns:

Zona petrolifera cum ar fi Ploiesti, Prahova, etc.
americanii au bombardat la greu pe acolo, ca sa reduca cat mai mult sursa de pentrol pentru Hitler

dardaca gasesti o bomba, incearca sa nu o vinzi pe internet (cum au incercat unii), ci sa suni la 112 big grin