| anonim_4396 a întrebat:

Sall Tpu....Am 13 ani, trec in clasa a 8 a si stiu engleza cat de cat bine...straight face dar nu suficientstraight face
Daca m-ati putea ajuta sa o vorbesc fluent, pentru ca sunt sigura ca pe aceest site exista foarte multi vorbitori nativi de limba engleza...
Va rog Daca ma puteti ajuta. Dati-mi id vostru.
Si eventual daca nu vreti sa apara drept un raspuns si sal stie toatalumea datimil printrun mesaj.tongue
Multumesc :X

2 răspunsuri:
| Emblaze a răspuns:

Daca ai facebook vorbeste cu englezi cel putin eu asa am facut si in prezent ma descurc chiar foarte bine la engleza. Sper sa iti fie util raspunsul meu.

| SeBogdan a răspuns:

Lipsadeexxces pe skype sau mess