| Marcel123449 a întrebat:

Salut, ce poate pica la examenul de capacitate anul asta? Adica care sunt toate posibilitatiile care pot pica gen balada gen epic liric etc, care sunt toate?

Răspuns Câştigător
| Directioner99 a răspuns:

Poate pica acelasi gen literar, chiar si cativa ani la rand, exista aceasta probabilitate.Biletele sunt trase la sorti in dimineata zilei examenului apoi se transmit in toata tara.

1 răspuns:
| ConnorRK800 a răspuns:

Este o chestiune de probabilitate, decat de posibilitate. Sansele sunt egale la fiecare gen literar, din nefericire pentru tine. Nu te stresa, este doar un examen irelevant din multe alte examene irelevante.