| Nechifor_Denis_2002 a întrebat:

Salut!

Din cate am auzit la tv astazi de luni se ia vacanta 2 saptamani.

Clasele a8a si a12a si ei au vacanta?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Din cate am inteles, se inchide scoala pentru toate clasele. Deocamdata nu se vorbeste despre exceptii, dar cred ca pana luni se va lamuri cine ramane acasa si cine nu, dupa caz.

| outsidethebox a răspuns:

Da, de aceea, maine si poimaine, ureaza-le colegilor cu care te vei intalni, Craciun Fericit si La Multi Ani pentru 2022! Poate de Matisor sa va revedeti...

| PiouelPol a răspuns:

Vacanta au toate clasele, nu conteaza ca sunt terminale sau nu.