| LWikErR a întrebat:

Salut, cate saptamani de vacanta avem?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Vacanţa de iarnă - sâmbătă, 22 decembrie 2012 - duminică, 13 ianuarie 2013

Semestrul al II-lea

Cursuri - luni, 14 ianuarie 2013 - vineri, 5 aprilie 2013

Vacanţa de primăvară - sâmbătă, 6 aprilie 2013 -duminică, 13 aprilie 2013

Cursuri - luni, 13 aprilie 2013 - vineri, 21 iunie 2013

Vacanţa de vară - sâmbătă, 22 iunie 2013 - duminică, 8 septembrie 2013

Săptămâna 1-5 aprilie 2013 din semestrul al doilea este săptămână dedicată activităţilor extracurriculare şi extraşcolare, în cadrul programului numit „Să ştii mai multe, să fii mai bun! ".

Tezele din semestrul I se susţin până la data de 30 noiembrie 2012, iar tezele din semestrul al II-lea se susţin până la data de 25 mai 2013.

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Avem 3 saptamani de vacanta.Scoala o incepem pe 14 ianuarie 2013.Numai bine.

| pwp a răspuns:

Treiii love struck

| Pricked a răspuns:

Din pacate, doar trei.

Răspuns utilizator avertizat
| Ramona000 a răspuns:

Trei nu au vrut sa ne dea mai multlaughing)

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Trei.

| Maomau a răspuns:

Evident ca trei!

| NoOne18 a răspuns:

3 Saptamani, bucurate de vacanta si Craciun fericit sa ai! Funda?

| SabinaMonyca26 a răspuns:

3.