| Aditu123 a întrebat:

Salut,din câte am înțeles mediile în acest an vor creste,cel măcar asa am auzit eu, eu am media 7.80 cu tot cu 5-8 și examen, liceele la care as vrea eu ar avea media 7.92 și 7.50, acestea mărindu și media..Am șanse la unul din ele? Vreau sa specific ca la cel cu media 7.92 sunt 58 locuri, iar cel cu 7.50 sunt 28 locuri. Mulțumesc frumos.

2 răspunsuri:
| Arimoshi a răspuns:

Poate...se pot si scadea mediile.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Depinde,macar incearca.S-au luat note destul de mari la evaluari...