| maria22112005 a întrebat:

SALUT TPU! Vreau să urmez studiile superioare la Colegiul Nautic din Constanța. Am citit pe net că se susține un examen la limba engleză și un interviu. Dar eu știam că se susține și la matematică și fizică (grilă). Aveți idee dacă se dă examen doar la engleză sau și la mate și fizică? Dau fundă!

1 răspuns:
| Lizuca1234 a răspuns:

Nu cunosc detaliile intrebarilor, dar daca ai nevoie de ajutor la engleza, te pot ajuta cu drag. nu doresc bani.