| anonim_4396 a întrebat:

Stii cumva ce acte ne trebuie pentru depunerea dosarului pentru inscrierea la liceu? dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| daydreamer a răspuns:

Prima fila e cererea de inscriere pe care o vei primi la liceu, apoi (nu mai stiu exact ordinea) copie legalizata dupa certificatul de nastere, copie dupa buletin, adeverinta cu notele de la scoala (intreaba la secretariat), foaia matricola (tot acolo) si fisa medicala (ti-o elibereaza medicul de familie).