| adelina19 a întrebat:

Stiti unde se face cazarea celor admisi la INM? multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Inteleg, pai bafta sa ai! La anul termin si eu dreptul si de aceea te intrebam.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund la intrebare :p dar ai intrat la INM? Felicitari! De cate ori ai dat examenul?

| adelina19 explică (pentru BiuL):

Buna. Inca nu am intrat. Vreau sa zic ca inca nu am dat examenul. Dar vreau sa-l dau si ma informez si eu, pentru ca nu sunt din Bucuresti... daca intelegi ce vreau sa zic.

| adelina19 explică (pentru BiuL):

Succes si tie atunci. :*

| BiuL a răspuns (pentru adelina19):

Mc frumos sa fie :*