| Ale001 a întrebat:

Sunt studenta în anul I la ASE pe specializarea Marketing.
Doresc sa ma transfer la Unibuc la Resurse umane. Știu ca anumite cazuri necesita examene de diferență, iar altele te pun sa iei din anul I facultatea respectiva. În caz ca a mai trecut cineva prin același proces sau ca aveți cunoștințe, aveți idee dacă voi pierde un an sau dacă voi da diferențe?

Răspuns Câştigător
| christine99 a răspuns:

Probabil va trebui sa o iei din anul I din nou, Marketing face parte din domeniul Stiinte Economice si Resursele Umane din domeniul Stiinte Sociale.

1 răspuns:
| Ale001 explică (pentru christine99):

Mulțumesc!