| RAY a întrebat:

Vreun pasionat aici de cunoașterea limbilor?

37 răspunsuri:
| deadhoe a răspuns (pentru alina2k18):

Termina odata cu "winking "

| deadhoe a răspuns:

Tu ce limbi mai cunosti in afara de engleza si germana?
Eu vreau sa invat italiana, japoneza, coreeana, thailandeza, germana poate laughing

| RAY explică (pentru deadhoe):

Limba spaniola, dar nu am invatat-o, ma uitam cu soramea la telenovele cand eram mici, am si vizitat Spania, imi place norvergiana cum suna

| anamariarot a răspuns:

Și eu big grin

| RAY explică (pentru anamariarot):

Tu cu limbile slavice nu?

| rolynight a răspuns:

Cel puțin mie îmi place să învăț limbi noi, cu toate că nu m-am pus bine cu franceza(nu mi-a plăcut așa de mult ca engleza pentru că n-am înteles-o pedeplin niciodată).Voi încerca să învăț germană.

| RAY explică (pentru rolynight):

Foarte bine faci, ma bucur