| AndraMariia a întrebat:

Ziceti-mi si mie plante carnivore, cat mai multe, va rog! FUNDA:*:*:*

Răspuns Câştigător
| sorinutza99 a răspuns:

Http://www.plantecarnivore.ro/
Dionea muscipola, Venus Fly Trap, Drosera, Nepenthes northiana, Drosophyllum
http://www.2advanced.ro/Sites/Myfirstpage/plante_carnivore.html
Sper ca te-am ajutat:)

2 răspunsuri:
| Benchea_Bianca_1998 a răspuns:

Dionaea,Drosera,Sarracenia,Adrovanda, Nepenthes, Pinguicula, Utricularia. Sper sa te ajute!

| Ann17 a răspuns:

Dionaea muscipula, Drosera,Otrățel de baltă, Darlingtonia, Nepenthes, Pinguicula, Pinguicula, Pinguicula alpina si Pinguicula vulgaris
Fundaahappy