| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta intrebare a fost stearsa!

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Baietii nu se pot opri din a spune lucruri stupide deci trebuie sa accepti asta fara sa iti faci prea multe probleme. Nu ii spune nimic pentru ca este o chestie lipsita de importanta, sincer. Gandeste-te ca toata distanta asta este greu de suportat chiar si pentru el si stiind ca tu nu reusesti sa il intelegi si sa il sustii, poate va crede ca vei alege sa te pui cu un baiat care iti este mai aproape. Doi ani reprezinta mult timp pe care l-ati impartit deci ar fi pacat sa crezi ca ar vrea sa iti demonstreze ceva. Poate doar este putin rautacios cu tine. Nu iti mai arata atat de des gelozia pentru ca cu siguranta nici lui nu ii place sa se jure in fiecare zi de ceva ce nu a facut. E stresanta rau chestia asta...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E curvar

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti paranoica si nu ai strop de incredere in el... drept dovada si toate intrebrile copilaresti puse pe aici

| SkyPilot a răspuns:

Ca ai prefera sa iti arate mai multa dragoste. Si eu (baiat) am mai facut lucruri de-astea stupide. Intelege-l, nu ii e usor. Nu prea are cu cine vorbi. Daca ii spui ce simti pentru el (dar fara exagerari, pretentii sau insistente), va va fi mai usor la amandoi.

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Te-as parasi si mi-as vedea de viata ca tu nu esti intrega la cap!

| Pool77 a răspuns:

Eu te-as lasa acolo fara nici cea mai mare problema. Acum orice ti-ar zice tu ai spune asa "serios? Acum ma iei cu de astea? Dupa 2 ani?" Mai calmeaza-te, gelozia te macina si pe tine si relatia ta.

| Kenya a răspuns:

Nu poti pur si simplu sa o stergi in loc sa scrii asta?

| raisamarin12345 a răspuns:

Uite ce cred eu:
-Daca a plecat singur e ok dar lucrul important este de ce s-a dus acolo?
-Iti dai seama daca te-a inselat dupa comportamentul lui fata de tine, daca de la un timp s-a intepartat de tine incearca sa afli ce are sau daca spune mereu ca este ocupat si nu are timp ar trebui sa te ingrijoreti putin.
-Chesti cu colegu nu sunt sigura ca este adevarata in acel moment trebuia sa-i spui care coleg si daca nu-ti spunea cine (un baiat, nu-l sti tu) atunci cu siguranta nu a fost cu el.
-Eu doar atat pot sa te ajut mai mult depinde de tine pentru ca tu il cunosti cel mai bine.
-De spus nu-i spui nimic doar il intrebi niste aiureli si daca nu raspunde clar din prima data cu siguranta ascunde ceva.
Iti urez bafta.

| Vlad_Dan_1974 a răspuns:

Poate omul ti-a spus exact adevarul...
Dar tu, extrem de geloasa fiind, vei interpreta absolut orice raspuns impotriva lui... Problema e la tine, zic eu...happy