| SingleForOne a întrebat:

Am nevoie de lecții despre arta de a flirta, dar nu știu unde să caut.

Mă poate ajuta cineva prin a-mi oferi o direcție de căutare?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa te uiti la canalul asta:
https://www.youtube.com/watch?v=8zJTMfOL-N0&ab_channel=alpham.

| cristimihailov a răspuns:

Cea mai buna scoala este experienta.

Fa-ti un cont cu nume de fata si niste poze sterpelite frumos din alta parte si "iesi" in lume.

Dupa ce vei discuta cu cativa cretini, vei intelege cum e sa fii femeie pe net si vei avea o abordare la sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asa se invata mai baiatule, ca sa fii bun la flirtat trebuie sa flirtezi

| NarcisIfrim a răspuns:

Cel mai bun site e arta seductiei si pe net si pe Youtube
au si cursuri si webinar, si carti si toate cele
dar tu iei doar teoria de acolo, deci practica o faci singur, tu cu fetele din jurul tau