| AdinaPop a întrebat:

Am nevoie de niste sugestii. Se apropie ziua prietenului meu si odata cu ea vine si criza din cauza ca nu stiu ce cadou sa ii fac. Cadourile gen ceas, parfum, chestii in care apar poze cu noi le-am pus deja in practica si am ramas in pana de idei. Voi, fetelor, ce cadouri faceti?

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-i faci cadou un obiect. Cadou ii poti darui ceva din partea ta, la care tu trebuie sa lucrezi, ceva care v-ati dorit amandoi insa nu s-a putut pana acum. Sunt sigura ca va aprecia mai mult asta; majoritatea obiectelor nu rezista in timp, insa o amintire bine fixata in minte si suflet este bine venita. Clipa ce o puteti trai amandoi, din nou si din nou.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu, de obicei, ii cumpar carti iubitului meu.

| NickiMinaj a răspuns:

Mai pune o data in practica ideea cu ceasul. niciodata nu poate avea destule.

| Sonny a răspuns:

Uite, Brigaela, ti-a dat o idee foarte buna, cu cartiile nu poti da gres, decat foarte rar, si tot timpul ai de unde sa alegi.

| andra94e a răspuns:

Depinde de preferintele lui. daca ii place sa poarte ii poti lua o bratara de argint, prietenului meu i-a placut si at cand i-am luat un ursuletz de plus care canta un cantecel de leaganhee heedeoarece spunea ca il linisteste at cand nu sunt langa elbig grin.pana la urma, conteaza sa fie din inimahappy.nu stiu daca te-am ajutat, dar am incercat:*