| Șttefania a întrebat:

Am o problema si nu stiu ce sa cred. Intreb asta pentru baieti:
Cum ma credeti?
http://www.hi5.com/......otoUser.do
Va puteti uita la tot dar cele din albumul La TC! sunt cele mai recente dar la asta mi se vede fata bine. Deci ce parere aveti?
PS: Din punct de vedere fizic si vreau pareri sincere. Dau si funda!

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

O pustoaica, simpla, draguta, femeie in devenire, ce va fi si mai frumoasa ca acum. Daca vei sti sa iti pastrezi personalitatea nepatata de influenta unora (desi vrei-nu vrei, multi vor influenta viata ta), vei reusi ca la adolescenta sau maturitate sa ai o personalitate placuta. Fondul psihologic, ereditatea (ceea ce ai mostenit de la parintii tai) e bun, conteaza doar ceea ce construiesti pe acel fond, caci poti deveni un inger, dar ai si sanse sa devii un demon, asa cum fiecare are aceasta sansa, insa tu esti mai predispusa sa devii un inger, daca ai grija la viata pe care o traiesti.

5 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Nu sunt baiat dar vreau sa raspund
m-am uitat la tine pe profil...ce puteam sa vad decat un copil...o fata draguta si naturala! ai timp sa te dezvolti din punct de vedere fizic!

| ionika17 a răspuns:

Esti draguta, fiecare e frumos in felul luihappyPa, pa

| Jelly_7813 a răspuns:

Desi nu sunt baiat pot sa zic foarte sincera ca esti draguta si arati si bine
singura chestie ii ca esti slaba( dar e bine cum esti) big grin

| VINTZU a răspuns:

Esti draguta dar mai asteapta sa cresti si atunci cere pareribig grin

| Euics a răspuns:

Hey.(nu's baiat ) dar SINCER esti super draguta tongue asa ca nu ai dc sa te ingrijorezi. oricum esti in crestere si vad in tine o adolescenta super frumy :X si din punk de vedere izic esti slabutza asa ca nu ai problematongue