| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema mare.am 15 ani, si ca orice fata am un prieten. m-am dus la el acasa sa facem temele impreuna, dar de la teme am ajuns sa ne mangaiem, sa ne sarutam, si in acel moment a intrat in camera tatal meu, care venise sa-mi lase cheile de la casa caci el trebuia sa plece.m-a luat acasa si ma dezbracat complet si mi-a dat cu cureaua la fund si cu biciul si cu o nuia de alun, iar pe ranile provocate mi-a pus sare.credeam ca am sa mor, si apoi m-a dus in pat si a inceput sa ma mangaie, sa ma sarute, vreo 3 ore in sir, spunandu-mi:n-a saruturi sa te saturi" fost ingrozitor. iar dupa asta ma lasa asa cam de pe la vreo 3 pana seara la 9 legata de piciorul patului cu sarea pe mine, si nemacata.am vrut sa-i spun mamei dar ma amenintat cu 100 de biciuri la fundul gol.imi e tata vitreg si am si un frate vitreg de vreo 17 ani, si l-a pus tata sa faca ca un fel de sex cu mine in fiecare noapte, cand mama e la tura de noapte, iar la fiecare sfarsit de saptamana imi da cate 20 de lovituri de bici.nu mai pot. spuneti-mi ce sa fac.va rog!

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si scuza-ma, tatal tau intra in casa altor persoane fara sa anunte? Spui ca venise sa-ti aduca cheile de la casa pentru ca trebuia sa plece. dar banuiesc ca mai intai te-a anuntat.sau a intrat in casa amicului tau ca si cum ar fi intrat in propria casa? eu nu prea cred povestea asta. Te uiti prea mult la televizor!

| CoOsMin a răspuns:

Minciuni oh go on si chiar sa nu fie. trebuie sa fii prost batut pamantului sa stai sa rebzi asa ceva...Mama~Politie~Protectia Copilului. ce naiba straight face

| SunnyMidnight a răspuns:

Ma chestia asta e adevarata?> sau isi bate cineva joc!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

surprise Uite, stiu ca se mai intampla asa ceva, dar totusi eu nu prea cred asta, adica chiar asa comportament de bestie...Hai sa nu exageram.Scuze ca raspunsul nu-i bun la nimic...

| d33a a răspuns:

Wow :O

| Meeeeee a răspuns:

Imaginatia asta...

| cenumesamipun a răspuns:

Da,nu prea cred ca e real.Inteleg ca in Romania sunt tot felul de oameni fara inima dar nici asa.Ce e totusi ciudat e ca pai cum te biciuieste te leaga si totusi tu ai acces la calculator si la internet? Oricum daca ai reusit din greseala sa ajungi toti ar merita funda ca au dreptate.Trebuie sa te duci la protectia copilului sau la politie si apoi o sa ai o viata frumoasa.Cat despre fugit de acasa daca ai vrea asa du-te si tu la o ruda si acolo o sa fi in siguranta.Dar tot nu prea cred ca e adevarat.

| GabrielaGabrielaa a răspuns:

Daca era adevarat mai puneai tu intrebarea pe TPU? Apreciez imaginati bogatalaughing)))

| vali1985 a răspuns:

Spune-i mamei.
Nu poti sta asa.
Cel mai bine ori ii spui mamei ori te duci la politie.