| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema mare.am 15 ani, si ca orice fata am un prieten. m-am dus la el acasa sa facem temele impreuna, dar de la teme am ajuns sa ne mangaiem, sa ne sarutam, si in acel moment a intrat in camera tatal meu, care venise sa-mi lase cheile de la casa caci el trebuia sa plece.m-a luat acasa si ma dezbracat complet si mi-a dat cu cureaua la fund si cu biciul si cu o nuia de alun, iar pe ranile provocate mi-a pus sare.credeam ca am sa mor, si apoi m-a dus in pat si a inceput sa ma mangaie, sa ma sarute, vreo 3 ore in sir, spunandu-mi:n-a saruturi sa te saturi" fost ingrozitor. iar dupa asta ma lasa asa cam de pe la vreo 3 pana seara la 9 legata de piciorul patului cu sarea pe mine, si nemacata.am vrut sa-i spun mamei dar ma amenintat cu 100 de biciuri la fundul gol.imi e tata vitreg si am si un frate vitreg de vreo 17 ani, si l-a pus tata sa faca ca un fel de sex cu mine in fiecare noapte, cand mama e la tura de noapte, iar la fiecare sfarsit de saptamana imi da cate 20 de lovituri de bici.nu mai pot. spuneti-mi ce sa fac.va rog!

39 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aha... şi tu acum scrii cu laptopul în poală legată în continuare de pat, nu?
Te înţeleg că eşti sado-maso dar nici chiar aşa.
Hai pa!

| Barajag a răspuns:

Inteleg ca ai o imaginatie bogatahee heePovestea ta este ciudata tare, in plus, in viata mea nu am auzit o astfel de poveste.Mai bine puneai intrebarea la amuzante.De unde stia tatal tau vitreg unde statea prietenul tau? Iar daca este adevarat, sunt "n" modalitati de a scapa de acest calvar.Bafta!
P. S. Daca imi vei da stupid, iti multumesc!big grin

cami
| cami a răspuns:

Ai o imaginatie tare bogata, mi-ar placea sa fie asta, si sa nu ti se intample asa ceva, dar daca tot ce ai insirat mai sus e adevarat, spune-i mamei tale. Repet, nu prea cred.

regis
| regis a răspuns:

Nu cred o iota, dar daca e adevarat sari peste etapa cu mama si fugi direct la Politie sau suna la 116 111 - telefonul copilului.

| Delia a răspuns:

Pai cum, tatal tau intra in casa prietenului tau ca la el acasa, fara sa bata la usa? E cam cu cantec povestea asta.Nu prea cred

Apache
| Apache a răspuns:

Ba fato, zii dracu lu maicata ceva ca ajungi la stirile de la ora 17! pai pentru chestia asta taicatu poate sa ia si 20 de ani!, ce dracu familie sunteti ma si tu!, fugi de acasa si nu privi inapoi ca te omoara!, daca e sa iti mai faca chestia asta, ia un cutit si bagail in gat, ca se numeste autoaparare!

| Mar a răspuns:

Trebuie sa ii spui mamei tale. Dar fara sa stie tatal tau.sau du-te la politie.decat sa mai suferi mai degraba fa asta cat mai repede.

| Brotacelu a răspuns:

@ursulika ...in romania se poate intampla orice!
Nu te pune cu prostu ca are mintea odihnita!

Iar tu draga, da-l in gat la politie, filmeaza fapta cumva[imprumuta o camera de la cineva] si filmeaza toata scena si du-te la politie!
Altceva nu vad ce ai putea sa faci. Trebui sa scapi intr-un fel de asta thinking

| Lexy ♥ a răspuns:

Daca erea asa poate ca acum ereai moarta si anemica ( ca de mancare nu ai zis nimic) asa ca zi Doamne fereste si taciwinking

| unione a răspuns:

Sare iodata sau grunjoasa? Si? Ti-a placut?

| CaptainUnicorn a răspuns:

Sper ca nu e adevarat ce-ai scris aici. Si in caz ca e. cum ai putea sa suporti asa ceva? nu exista NICIUN MOTIV pentru care ai fi obligata sa induri asemenea tratamente de la un asemenea om bolnav mintal. Mama ta nu observa ranile de la bici? Trebuie sa vorbesti cu ea neaparat!

| Marcelino a răspuns:

Doamnee, tu glumesti? Trebuie sa faci ceva, nu te poti lasa agresata in halul asta. 0800 8 200 200-Nr. de telefon de la Protectia Copilului si discuta cu mama ta!
Cu cat stai mai mult, cu atat va fi mai rau. Suna la nr. ala!

| Micheline a răspuns:

Doamne ce animalestraight face. Spune-i mamei tale.Trebuie neaparat sa vorbesti cu ea si eventual poti sa te duci cu ea la politie[dar nu stiu daca politia o sa faca cevaoh go on ]. Dar nu stiu ce sa zic, mama ta nu te vede, nu iti vede ranile nu isi pune si ea un semn de intrebare?
Nustiu chiar numai am cuvinte ce sa scriustraight face. Animale de genu astora ar trebui inchise undeva, eventual decapitate sau sa le dea cineva foc.straight face

| ☁miss εïзutterfly☂ a răspuns:

Cum adica un fel de sex? ai mai, deci esti legata de piciorul patului sau de laptop? laughing poate ma insel eu, dar povestea asta pare o mare caterinca :p

| RUMBURAK a răspuns:

Du te la politie.nu sta asa. baga-i in puscarie pe dezaxati aia.nu te prosti si astepta sa se indrepte lucrurile. du-te acum la politie.

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Glumesti, nu?

Pa, pa.

| Loly a răspuns:

Hai ma ma lasi? nu prea pot sa cred chestia asta.cred ca tu ce visezi noaptea spui ziua. dar totusi daca e adevarat spune-i mamei tale sau fugi de acasa.si totusi repet nu te cred.sorry.aaa si presupun xca tu acum cand ai scris chestia asta pe net erai biciuita sau cum? laughing

| gabitza144 a răspuns:

Doamne asa ceva nu am auzit ma ingrozesc pai sa stii ca tot ce trebuie sa faci e sa vorbesti intr-un fel cu mama ta sai spui tot adevarul si sa te duci la politie sal denunti, ca daca stai asa fara sa nu faci nimic o sa te chinuie toata viata.deci crede-ma fa-ti curaj nu trebuie sa-ti fie frica de el vorbeste cu mama ta siducetiva la politie amandoua sal denuntati asa ceva nu se poate e sper binele tau si mama ta nu stiu cum de nu observa ranile tale si cum de poate sa stea cu o "bestie ca el"ca om nu pot sa-i zic, explica-i mamei tale totul si la politie cu el, nu trebuie sa-ti fie frica ca nu ai incotro trebuie ca altfel o sa te chinuie toata viata. sper ca te-am ajutat bafta pa pa si ai grija de tine

| d33a a răspuns:

Wow :O

| BisUltras a răspuns:

Acestea sunt minciuni oameni bunii... Daca o batea si asa credeti ca mai vedea ea internet?

| MysteriousVIP a răspuns:

Chiar se intampla asa ceva in Romania? ce fel de familie sunteti voi O.o...scz da nu va pot numii oameni!

| vali1985 a răspuns:

Spune-i mamei.
Nu poti sta asa.
Cel mai bine ori ii spui mamei ori te duci la politie.

| ZuZyK_7094 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bine e sa te duci la Protectia Copilului.Gandeste-te,esti inca un copil, nu poti sa lasi sa se intample asa ceva.In ceea ce o priveste pe mama ta, ea trebuie sa afle, oricat de dureros ar fii.Si inca ceva:sincer, cred ca ai exagerat intr-un fel.

| BlueEyes_4836 a răspuns:

Pfoais. am ramas socata straight face ma jur. ce fel de persoana ii acel om?! daca se poate numi om... incearca sa vorbesti cu mama ta. si sa-i spui tot ce se intampla. cu ce drept iti face el asa ceva? dupa ce ca e si tata vitreg. incearca sa-l dai la politie. vezi cum faci numai sa scapi. imi pare rau pentru tine.

| SunnyMidnight a răspuns:

Ma chestia asta e adevarata?> sau isi bate cineva joc!straight face

| fleurs a răspuns:

Nu prea e credibila povestea_E CUSUTA CU ATA ALBA_poate nu era rau daca iti creeai si un cont, chiar daca nu era numele tau real, asa macar de bun simt, ca sa poti urmari si raspunsurile mai usor.Presupun ca trebuia sa ai si ceva semne (macar de intrebare) pe corpul tau si cineva s-ar fi sesizat.
Parerea mea e ca la pedeapsa care ai primit-o la piciorul patului cu sare pe rani ai mai primit si acces la internet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Povesti deastea nu poti spune altundeva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Povesti din astea nu poti spune altundeva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am tata vitreg si uneori simt ca nu ma poate privi ca pe copilul lui. dar in schimb am o mama minunata cu care pot vorbi orice si care ma intelege. daca intr-adevar este adevarat ceea ce spui ca ti se intampla eu te sfatuiesc sa vorbesti cu mama ta sau cu rudele. Daca mama ta ar afla ca ti se aplica asemenea tratamente nu cred ca ti-ar intoarce spatele ba din contra te-ar sprijini.asta daca este o persoana corecta si care nu se lasa condusa de iubirea pe care i-o poarta sotului. ceea ce tu sustii ca ti se intampla e greu de crezut dar in ziua de azi nimic nu ne mai mira!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si scuza-ma, tatal tau intra in casa altor persoane fara sa anunte? Spui ca venise sa-ti aduca cheile de la casa pentru ca trebuia sa plece. dar banuiesc ca mai intai te-a anuntat.sau a intrat in casa amicului tau ca si cum ar fi intrat in propria casa? eu nu prea cred povestea asta. Te uiti prea mult la televizor!