| Daria a întrebat:

As dori niste idei de cadou pentru cea mai buna prietena a mea love struckde Craciun. Mi-ar placea idei cat mai originale.Merci.

Răspuns Câştigător
| ioana_6047 a răspuns:

Ii poti cumpara un set cu lumanari parfumate in forma de bradut etc, poti sa ii scrii u pe o cana sau pe o vaza Craciun Fericit cu sclipici cu nebunii sa fie cat mai original cadoul(Ar fi frumos sa ai o canutza de pamant nu stiu daca intelegi la ce ma refer...ar fi mai usor sa scrii pe ea cu oja sclipici etc). Sau un parfum, o bluza dar deja astea sunt cadouri obisnuite! bafta multa

6 răspunsuri:
| 7r011 a răspuns:

Dildo!

| Patty_6072 a răspuns:

Du te cu ea la mall...in cateva magazine si afla ce ii place. si tu ca prin minune de craiun ii dai acel obiect cadou:d

| Deyutza a răspuns:

1. un animalut de plus(poate sa fie ceva de Craciun:mos, ren, spiridus, etc)
2. o perna personalizata cu fotografia ei (sigur gasestiprin oras un loc unde personalizezi lucruri)
3. o cutie de ciocolata (dupa preferintze)
4. o bluza draguta
5. un ceas
6. o felicitare muzicala
7. o oja de unghii
8. o rama de fotografii in care pui o poza amuzanta cu voi (daca sunteti prietene vechi pune o poza de cand eratzi mici)
9. o pereche de papuci de casa pufoshi (vine iarna si ii frigutzlaughing]
10. un inel, lantzishor, margele (tot felul de bijuterii... app bijuteriile din argint sunt chiar ieftine!)
sper ca te-am ajutat! papa :*

| Beibii a răspuns:

Ai putea comanda ed la Lady's cu 11, 0 lei, ( 110 mii vechi ) un lantisor minunat sau o bratara frumoasa; placate cu argint :x sunt foarte ieftine
http://ladys.ro/....../index.php

poti da pe margine la alte modele:x
eu zic ca merita din plin :x
fundita?>:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bluza draguta combinata cu culorile ce le poarta mai des.Asta tu stii cu ce se imbraca si ii cumperi ceva la moda.