| Catiii a întrebat:

:* '.

Am vazut pe kanal d... un film horror. Cu un grup de prieteni. care parca au mers in tabara. si unul dintre ei era fiul unui doctor care omora oameni ca sa supravietuiasca sau ceva de genu` asta laughing. si baiatul acela avea o iubita. a carui sange era cel bun pentru doctorul acela. si trebuie sa o omoare. si pana la sfarsit a omorat pe toti din acl grup de prieteni si doar ea a ramas. si pana la urma l-a omorat pe doctorul acela?

scuze daca nu am scris corect. dar am scris in fuga. spuneti-mi ce film era? cum il chema? fundahappy

scuze categoria :*

Răspuns Câştigător
| AllTogether a răspuns:

Habar n'am daca este corect...Hatchet? thinking sau Dr. Chopper big grin dar sunt mai sigura ca Dr. Chopper!

3 răspunsuri:
| Tr3iii a răspuns:

Da pe doctor la omorat, da rnu mai stiu cum se cheama... Pierduti in padure, Singuraticii sau nu mai stiuthinking

| dsadasdsada a răspuns:

Campfire tales?

| AllTogether a răspuns:

Daca ai zis ca au mers in tabara poate e The Friday 13th