| Katgirl12 a întrebat:

Sunt noua pe TPU, si as vrea sa va intreb ceva, acum ceva timp la tv a a vut un film horror, era vorba despre un baiat blond care avea un tata si tatal lui se transforma intr-o bestie noaptea si ii omora pe toti care ii ieseau in cale, fiul lui si cu prietenii sai s-au dus intr-o tabara, unde tatal lui i-a omorat prietenii dar el a scapat. Deci daca stiti cumva cum se numeste filmul va rog spuneti-mi.

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu stiu cum se numeste filmul dar il cunosc pe tata da-mi adresa si ti-l trimit in viu

| Katgirl12 explică:

Ce adresa?