| iris_7882 a întrebat:

C-am ce cadouri se fac de sarbatori celor dragi? Si "La multi ani!"tuturor ce poarta numele de Andrei si Andreea!

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Orice cadou se poate face. Important e sa dai cadoul din suflet. Fii sigur ca fericirea de pe fata sarbatoritului cand vede ca tii la el este cel mai mare cadou pentru el.

| Aliyaa a răspuns:

Pai depinde si de preferintele personanei careia ii faci cadoul.Insa nu cadoul conteaza si gestul sa oferi cadoul din tot sufletul!winking