| krin a întrebat:

Buna
cine doreste sa ajunga o vedeta... ca si miley Cyrus, Nina Dobrev?

7 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Eu vreau sa ajung ca Nina.
Asa as sta toata ziua "bot in bot" cu Ian, febletea mea. :]]]

| Dootzy a răspuns:

Eu vreau sa fiu in centrul atentiei,dar, serios, nu vreau ca munca me sa fie asa de grea ca si a vedetelor!

| FineBroAndy a răspuns:

Eu

| Rape a răspuns:

Ca Nina Dobrev da, dar nu vreau sa ajung o drogata precum Miley Cyrus

| AliiB a răspuns:

E o intrebare retorica, nu? laughing
Adica...sa fim seriosi. laughing
TOATA LUMEA VREA...bine bine...nu ca Miley Cyrus laughing
Dar...na, mai clar, toata lumea vrea sa fie in centrul atentieihee hee
siiiii bogaaathee hee

| JustMe_7096 a răspuns:

Cine nu vreeaa?laughing cu totii vrem! logic! eu una as vrea sa fiu ca Miley! sau mai bine zis il locul eilaughing

| maddyyyyy a răspuns:

Miley Cirus dar in noul ei stil