| baby10 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie niste site-uri de unde pot cumpara tablete? Funa!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca dai o cautare pe google, iti apare tot ce doresti, daca vrei din magazin, o poti face ducandu-te in oras si colindand magazinele care vand asa ceva. vointa si bani sa aihappy
O seara bunahappy

2 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Emag,tocmai.ro,mercador.ro,olx.ro,etc Scrie Tableta la rubrica cautare de pe site-uri şi apar rezultate de unde alegi.

| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

Bună.Pe eMAG.ro găseşti tot ce vrei.
Sunt oameni serioşi, am facut o mulţime de comenzi şi mereu le-am primit în regulă. Mi-am cumpărat şi 2 tablete şi au preţuri bune şi ai de unde alege.
Mai poţi încerca şi mercador.ro,tocmai.ro sau itgalaxy.ro
Succes!