| roxanyk_2677 a întrebat:

sunt verisoara cu alexandra stan dar nu stiu daca e bine sa fiu verisoara cu ea.nu prea are timp de familie si e mai mult plecata.nu raspunde la telefon nici duminica.credeti ca e bine sa fiu verisoara ei?

Răspuns Câştigător
| SHEGO a răspuns:

Hai ca eşti tare!rolling on the floor). lolrolling on the floor.

34 răspunsuri:
| Annto a răspuns:

Pai din moment ce esti neam cu ea... normal ca nu mai poti face nimic. Asta este nu are timp de familie din cauza carierei crezi ca daca n-ar fi asa ocupata nu ar sta cu voi, iti dai seama ca isi doreste sa fie cu voi. :*

| Mariuslucian a răspuns:

"credeti ca e bine sa fiu verisoara ei?" de parca ai avea de ales:)):)) nu ai ce face decat sa te sinucizi tu sau ea(nu bah nici un apropo:P) asta e...e verisoara ta si gata, daca nu iti place ce face spune-i mamei ei...:))doamne doamne lumea asta:)) http://mariusferent.blogspot.com intra pentru a citii mai multe

| alynna a răspuns:

Da mai eu sunt verisoara cu ea ...ha ha ha... char ma enerveaza.e proasta alexandra voi nu o cunoasteti dar eu daaa.ca st very eiiii

| roxanyk_2677 explică:

Sa stiti ca nu 1eu sunt verisoara ei ...prietena mea e sh ea a intrat la bene pe TPU si a pus intrebarea deci nu ma mai faceti pe mine proasta

| xoxo_2988 a răspuns:

Si tu chiar vrei sa te cred? laughing